Дотації за наявні бджолосім’ї

Дата: 25.08.2021 16:13

Згідно Урядової програми підтримки за наявні бджолосім’ї Мінагрополітики підготувало кроки для одержання дотації.

Дотація за наявні бджолосім’ї надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Крок 1. Підготувати для отримання дотації за бджолосім’ю документи:

• Копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • Копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • Копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб’єкти господарювання);
  • Копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • Копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • Копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті) (фізичні особи);

Крок 2. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської ради.

Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунки, відкриті у банку.

З питань видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки звертатися до Яковець Алли Павлівни, с.Чудель, за тел.: +38 098 231 92 33.

Заяви про реєстрацію пасіки й пакет документів для отримання дотації подавати по місцю проживання відповідним старостам:

сс.Вири, Олексіївка, Федорівка, Гранітне - Вирівська сільська рада, с.Вири, вул.Центральна , 2-а, ІІ-й поверх, Бодашко Наталія Миколаївна;

сс. Селище, Ясногірка, Чабель — адмінприміщення сільради, вул. 40-річчя Перемоги, 2, Кузьмич Андрій Адамович;

с. Кам'яне-Случанське — адмінприміщення сільради, вул. Шевченка, 1, Петровчук Галина Михайлівна;

сс.Чудель, Зарів'я, Дубняки —  адмінприміщення сільради, вул. Миру, 1, Тишков Роман Миколайович.