Засідання апарату Вирівської сільської ради

Дата: 25.08.2021 15:22

25 серпня 2021 року сільський голова Сергій Опалько провів апаратну нараду, на якій були розглянуті питання необхідності переоформлення технічних паспортів загальноосвітніх закладів громади та перереєстрації техніки, що обслуговує Вирівську сільську раду, коригування графіку автоматичного вмикання вуличного освітлення у с.Вири, процесу погодження проектно-кошторисної документації для проведення нових електроліній в с.Олексіївка, поточного ремонту вуличного освітлення у с.Гранітне та с.Вири, ситуації з бордюрами навколо об’їзного кільця у с.Ясногірка та звернення до керівництва ТОВ «Селищенський гранітний карєр», поточного стану вакцинації медпрацівників, освітян та мешканців Вирівської громади, проведення найближчим часом у Ясногірській та Вирівській ЗОШ І-ІІІ ст. засідань методичних обєднань для вчителів-предметників, підготовчих робіт для облаштування фундаменту огорожі Селищенської гімназії та монтажу в’їздних воріт, стану реєстрації заяв пасічників та ветпаспортів для бджолосімей з метою отримання дотацій з держбюджету, організації і проведення 26 серпня 2021 року громадських слухань із питань генерального плану с.Зарів’я, коригування графіку вивозу твердих побутових відходів з населених пунктів громади, продовження обрізки чагарників на узбіччях автошляхів у с.Ясногірка та с. Чудель, організації та проведення Дня села Чудель 28 серпня 2021 року, результатів участі 20 серпня 2021 року працівників Служби у справах дітей громади у Форумі «Громада без насильства», можливості створення та облаштуванні «зеленої кімнати» для дітей з особливими потребами в адмінприміщенні с.Чудель, створення реєстру багатодітних сімей у громаді, єдиного списку матерів-героїнь об’єднаної громади, контролю коректного заповнення бухгалтерської звітності закладів освіти громади для погодженням з Держказначейством, вивчення питання необхідності автобусного сполучення с.Чудель – с.Вири, погодження порядку денного засідання виконавчого комітету сільської ради 27 серпня 2021 року, контролю забезпечення паливом закладів освіти громади та підготовки до осінньо-зимового періоду.