Концертна програма «Україно, цвіти у любові й добрі»

Дата: 24.08.2021 15:44

22 серпня 2021 року з нагоди вшанування свята 30-ої річниці незалежності України на території Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася концертна програма «Україно, цвіти у любові й добрі», яка стала основною перлиною святкового намиста.

На церемонії нагородження Почесними грамотами голови громади та святковими подарунками було відзначено 30 жителів громади, які своїм запалом та завзяттям чинять добро, створюють добробут, і тим самим зробили вагомий внесок у розвиток громади – депутати, директори шкіл, громадські активісти, бізнесмени, духовенство, працівники культури, учні навчальних закладів та активна молодь.

Подарунками та Почесними грамотами голови громади було відзначено 5 переможців конкурсу об’єктів благоустрою.

Глядачі мали змогу оцінити майстерність як молодих талантів, так і відомих творчих колективів: заслуженого працівника естрадного мистецтва України Сергія Галушка з хореографічною студією «Журавка», гостей із Немовицької громади – народний аматорський вокальний ансамбль «Терен» та хореографічний колектив «Світанок», яких сільський голова Сергій Опалько зустрів із хлібом-сіллю з нового урожаю.

Завдячуючи голові релігійної громади ХВЄ с.Чудель Володимиру Хомичу, діти мали можливість весело провести дозвілля й отримати задоволення від смаколиків, атракціону з гірок і батута.

За підтримки старост Вирівської громади, працівників апарату ради та старостатів, закладів культури, педагогічних колективів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Вирівської сільської ради, небайдужих представників від кожного села громади організовано столи традиційної поліської кухні, де відвідувачі могли насолодитися гостинністю місцевих жителів, куштуючи різноманітні яства й напої: від куліша і вареників – до запіканок та узвару, від яких і найневибагливіший гурман був би у захваті.

Сільському голові від Чудельського старостату було вручено коровай, Сергій Опалько  подякував як кулінарам, вшановуючи їхню майстерність, побажав матеріальних благ, творчих успіхів, натхнення й успіхів.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до підготовки, організації та проведення свята, та всім жителям нашої громади за святковий та патріотичний настрій, адже разом ми зможемо розбудувати міцну й потужну громаду!

Відео: https://youtu.be/X5duciiSO6E