Презентація збірки поезій Ганни Дячок «Поліські замальовки»

Дата: 23.08.2021 21:01

22 серпня 2021 року в Будинку культури с.Вири в рамках вшанування свята 30-річчя незалежності України відбулися творчі читання «Жива у слові поміж нас», присвячені публікації поетичної збірки «Поліські замальовки» уродженки с.Чабель, нині вже, на жаль, покійної, Ганни Дячок (Ковальчук), що вийшла за фінансової підтримки Вирівської сільської ради та ТОВ ККНК «Технобуд».
Ведуча Галина Іванчишина, бібліотекар Чабельської гімназії, відкрила творчу зустріч, на яку були запрошені відомі письменники Сарненщини, друзі та шанувальники творчості поетеси – член Національної спілки письменників України та української спілки краєзнавців, лауреат літературних премій Леоніда Куліша-Зіньківа та «Кобзарик»  Василь Титечко, викладачка української мови та літератури Сарненського педагогічного фахового коледжу Людмила Жакун, член секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України, президент Сарненської асоціації вільних журналістів, головний редактор газети "Сарненські новини" у 1989-2002 роках Георгій Александрович, членкиня Національної спілки журналістів України, поетеса Надія Свищевська, членкиня Національної спілки журналістів України, поетеса Тетяна Корнійчук, член Національної спілки журналістів України, член Сарненської асоціації вільних журналістів, менеджер комбінату нерудних копалин Юрій Прозапас, шкільний бібліотекар Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст., членкиня Національної спілки журналістів України Валентина Павлушко. У залі була також присутня родина поетеси – сестра Валентина, чоловік Василь та племінниця Інна.
Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять поетеси-землячки.
У виконанні поціновувачів таланту пані Ганни – Лесі Вознюк, Людмили Гандзюк, Люби Опалько, Оксани Євгейчук, Олі Легкобит, Олени Легкобит та Світлани Усик пролунали окремі вірші та замальовки збірки, які дали змогу присутнім відчути всю палітру багатогранного творчого сприйняття світу нашою поетесою, глядачі змогли поринути у джерела її поетичного слова, які є цілющими для всіх, хто прагне до творчих пошуків та віднаходить душевну гармонію з поліською природою.
Сільський голова Сергій Опалько щиро привітав усіх присутніх зі святом, висловив слова глибокої поваги до творчості поетеси, подякував за зустріч та вручив подарункові екземпляри поетичної збірки поважним гостям свята.

Відео: https://youtu.be/cGbD7avl4tk