Свято вшанування Державного прапора України

Дата: 23.08.2021 11:31

22 серпня 2021 року у Вирівській сільській раді відбулася урочиста подія –  спільне підняття Державного прапора України з головою Сарненської райдержадміністрації Олександром Коханом за присутності старост, депутатів сільської ради, апарату та посадових осіб громади, працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту, керівників будинків культури й клубів, завідувачів публічних бібліотек, дирекції та педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл та дитсадочків, а також небайдужих жителів громади, які серцем і ділом сприяють розвитку громади та допомагають разом долати виклики й проблеми сьогодення.

Після того, як Державний прапор України велично замайорів на новому флагштоці, сільський голова Сергій Опалько спільно з очільником району відзначили відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Коваля Почесною грамотою Голови Рівненської облдержадміністрації Юрія Горця, директора ТОВ «Вирівський кар’єр», Почесними грамотами Голови Сарненської районної державної адміністрації та сувенірними подарунками Тетяну Бубкіну, вчителя Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст., Олександра Рудківського, провідного спеціаліста відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури Вирівської сільської ради та Романа Савіна, керівника фермерського господарства «Агрочудосвіт», ТОВ «Бізнеснатурпродукт», депутата сільської ради.

На завершення урочистостей керівниками покладено квіти до пам'ятного знаку загиблим героям та вшановано їх світлу пам'ять хвилиною мовчання.

У знак поваги Олександру Кохану подаровано нову збірку поезій Ганни Дячок «Поліські замальовки», презентація якої відбулася опісля, та сувенір на згадку про Вирівську громаду.

Присутні надихнулися відчуттям спільної єдності та патріотизму, національної гордості з  нагоди вшанування одного з найбільших державних свят.

">http://

Youtube: https://youtu.be/BWyHTmQBBeg