Зустріч із керівництвом області та району у Вирах

Дата: 17.08.2021 19:57

17 серпня 2021 року Вирівську ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів з робочим візитом відвідали заступник голови Рівненської облдержадміністрації Людмила Шатковська та голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан. На зустрічі були присутні голова Вирівської сільської ради Сергій Опалько, депутати сільради, батьківський комітет школи та громадські активісти. Предметом обговорення було питання продовження будівництва Вирівської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. за кошти президентської програми «Велике будівництво» у 2022-23 рр. та співфінансування з коштів місцевого бюджету.

Генеральним проектувальником нової школи є ТОВ «Орбіта Будпроект». Оскільки проект будівництва розроблено ще у 2018 році, він потребує коригування в частині почергового введення, щоб не чекати закінчення цілого будівництва. Щоб зрушити питання з мертвої точки, на зустрічі було вирішено, що на найближчій сесії сільської ради буде обговорене питання зміни замовника будівництва - відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації на відповідний департамент Рівненської ОДА.