Про засідання апарату Вирівської сільської ради

Дата: 16.08.2021 13:00

16 серпня 2021 року на засіданні апарату Вирівської сільської ради було обговорено питання організації та святкової програми відзначення Дня Державного прапора України та 30-річчя Незалежності України 22 серпня 2021 року, зокрема:

11.00 год. - Урочисте підняття Державного Прапора України;

12.00 год. - Презентація книги Галини Дячок "Поліські замальовки";

14.00 год. - Круглий стіл "Історія незалежності України";

14.00 год. - Спортивні змагання "Будьте радісні й здорові, спритні, дужі і бадьорі!";

15.00 год. - Розважальна програма для дітей;

16.00 год. - Урочистості та святковий концерт на територіі Вирівськоі школи, на яких будуть відзначені жителі громади за значний внесок у її розвиток.

На порядку денному присутні висловили пропозиції щодо співфінансування Вирівською громадою реконструйованого приймального відділення КНП "Сарненська ЦРЛ", прийнято рішення по виділенню цементу для будівництва загорожі Селищенської гімназії, доповіли про перевірку стану питної води у навчальних закладах сільської ради в рамках їх підготовки до навчального року, наголосили на необхідності виділення коштів сільрадою для продовження у цьому році будівництва Вирівської ЗОШ ІІ-ІІІ ст., повідомили про заплановану на 17 серпня виїздну комісію для перевірки шкіл громади на предмет готовності до нового навчального року згідно погодженого графіку, про участь Вирівської сільської ради у програмі державної субвенції по забезпеченню житлом дітей-сиріт, запланували відзначення Дня села Чудель 29 серпня 2021 року, повідомили про щоденний моніторин ситуації за ходом вакцинації населення громади від СOVID-2019, хід передачі на баланс "Рівнеобленерго" деяких електроліній в населених пунктах об'єднаної громади, необхідність встановлення систем відеоспостереження біля адміністративних будівель с.Чудель та с.Кам'яне-Случанське.