Комунальні працівники Вирівської сільської ради звертаються до мешканців громади!

Дата: 12.08.2021 14:23

Впродовж липня Вирівською сільською радою було придбано 64 контейнери для твердих побутових відходів, які було розміщено по населених пунктах громади: сс.Селище, Ясногірка, Чабель, Вири. У найближчий час встановлять у сс. Кам'яне-Случанське та Чудель.

Комунальна служба має щільний графік, обслуговує всі населені пункти громади та вивозить ТПВ з контейнера (лише тверді побутові відходи) згідно графіку. Наразі на деяких вулицях сіл побутових відходів накопичується швидше. Причиною є те, що сміттєвий контейнер на 60% заповнений органічними відходами (зілля, гілля, листя). Звертаємо Вашу увагу, що з органіки можна зробити компост, адже він є сучасним і екологічним методом створення плодючого ґрунту. Стосовно ПЕТ-пляшки, то в контейнери поміщати лише пластикові пляшки. Прохання наповнювати мішки із твердими побутовими відходами не більше ніж 15 кг.

Працівники комунальної служби докладають максимум зусиль, щоб населені пункти нашої громади були чисті та охайні.

Нагадуємо про необхідність прибирання будматеріалів, піску, відсіву, дров з узбіч доріг, прилеглих до парканів, на власну територію.

Давайте разом зробимо громаду чистою та охайною!