Віталій Чуй: роботодавцями Рівненщини сплачено 3,8 млрд грн єдиного внеску

Дата: 10.08.2021 09:40

За січень – липень поточного року платники податків Рівненщини сплатили 3871 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За словами начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, такі надходження перевищили  минулорічні за аналогічний період на  872 млн грн або на 29 відсотків.

Зокрема, у липні 2021 року сплачено 545 млн грн єдиного внеску. Порівняно з липнем 2020 року цей показник зріс на 127 млн грн або на 30 відсотків.

Віталій Чуй наголошує, що своєчасна сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, це захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків, професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати. Тож роботодавці мають відповідально ставитись до перерахування належних сум внеску до бюджету.

Нагадуємо, що у 2021 році розмір мінімального страхового внеску становить 1320,00 гривень. Базова ставка дорівнює 22 відсотка.

Головне управління ДПС у Рівненській області