Не допустимо дрібного хуліганства та вандалізму!

Дата: 09.08.2021 15:07

Шановні співгромадяни!

Давайте не будемо байдужі до проявів дрібного хуліганства й вандалізму

Вандалізм протиправне, безглузде знищення або пошкодження матеріальних та культурних цінностей, – таке визначення цьому поняттю дають тлумачні словники.

Не будемо допускати таких речей, коли псують клумби, залишають після себе ПЕТ-пляшки та лузки від насіння, розпалюють вогнище у невстановлених місцях поблизу будівлі, нівечать лавки для глядачів і т.д.

Згідно із законодавством України, за дрібне хуліганство передбачена адміністративна відповідальність, а за руйнування, пошкодження чи знищення окремих пам’яток культури вандали несуть кримінальну відповідальність.

Ми повинні перш за все самі контролювати такі події. Після проведення дозвілля приберіть після себе!

Поважайте себе, тих хто поруч з Вами і працю людей, які це створюють для всієї громади.

У разі виявлення таких фактів, не будьте байдужими! Телефонуйте 102!