Про засідання апарату сільської ради від 09 серпня 2021 року

Дата: 09.08.2021 12:34

На порядку денному засідання апарату сільської ради від 09 серпня 2021 року обговорено питання підготовки до відзначення 30-річчя Незалежності України, організації ремонту соціальних об’єктів комунальної власності сільради, розробки тарифів на вивезення твердих побутових відходів для населення, поточного ямкового ремонту автошляхів в межах та поза населеними пунктами громади, вакцинації проти COVID-2019 серед працівників державних установ та населення громади, перевірки передачі комунального нерухомого майна, наявності технічних паспортів будівель та права власності на соціальні обєкти, конкурсу на кращий обєкт благоустрою та забезпеченості ліками мешканців сіл нашої громади, наявності водойм для пожежогасіння біля кожного закладу комунальної власності.

Було наголошено на тому, що на День Державного Прапора України 23 серпня 2021 року на всіх адміністративних будівлях, закладах освіти та культури Вирівської сільської ради обов’язково має бути піднятий державний прапор. До власників приватних підприємств та організацій, що розміщені на території громади, висловлено прохання підняти державний прапор у зазначені вище дні вшанування державних свят.