Підготовка до перевірки стану готовності закладів освіти до нового навчального року

Дата: 06.08.2021 15:38

За розпорядженням сільського голови Сергія Опалька щодо підготовки до перевірки стану готовності закладів освіти до нового навчального року староста Андрій Кузьмич здійснив 06 серпня 2021 року робочу поїздку до Чабельської гімназії з метою перевірки виконання ремонтних робіт у гімназії працівниками та комунальним підприємством «Вири-сервіс».

Разом із тим, у Селищенській гімназії тривають роботи з фарбування фасаду працівниками. За підтримки місцевих підприємців викопано траншею для мурування кам’яного фундаменту огорожі Селищенської гімназії.