У закладах освіти тривають ремонтні роботи

Дата: 03.08.2021 20:05

03.08.02021 р. відділ освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради здійснив моніторинг проведення ремонтних робіт у закладах освіти. У Вирівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Федорівській гімназії залишилися ремонтні роботи коридорів, фасаду та прилеглих територій закладів. У Ясногірській ЗОШ І-ІІІ ст. та Селищенській гімназії внутрішні ремонти проведені, залишилося упорядкувати прилеглі території.

У ЗДО ясла-садок «Віночок» тривають роботи по заміні вхідних та внутрішніх дверей, вікна роздачі. На ігровому майданчику закладу встановлюються нові лавки, качелі та гірки. Приємно зазначити, що до монтажних робіт долучаються батьки.

Готовність вищезгаданих закладів освіти до нового навчального року становить близько 80%.

Повідомляємо, що до огляду готовності закладів освіти територіальної громади до нового 2021-2022 навчального року залишилося 2 тижні. Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради огляд шкіл буде проведений 16 серпня 2021 року.