Про тренінги для представників Вирівської громади у рамках реалізації проєкту з електронної демократії

Дата: 03.08.2021 20:26

02 липня та 03 серпня 2021 року відбулися тренінги для представників Вирівської громади у рамках реалізації проєкту "Civic tech - інструмент якісної взаємодії", що реалізується Асоціацією міст України та ГО "Стратегії розвитку громад" у межах проєкту "3D Project: Розвиток попри перешкоди".

Поряд із іншими 29 громадами зі всієї України, Вирівська громада була обрана для реалізації проходження навчання та подальшого використання інструментів електронної взаємодії влади та громадськості.

Наша громада має намір ввести такий інструмент електронної демократії як Громадський бюджет.

Для поетапної цифрової трансформації громади можуть бути використані такі модулі як Електронні петиції, Чат-боти, Веб-сайти, геосистема «Відкрите місто», Електронні консультації. Втілення цих інструментів у роботу місцевої влади має за мету покращити взаємодію з громадськістю, забезпечити злагодженість у вирішенні локальних проблем.

Під час тренінгів, тренери Ірина Рудик, Олександр Рудківський, Віталій Згурський та Тарас Жук ознайомили мешканців громади з інструментами електронної демократії, які планується втілити в життя у Вирівській сільській раді на завершальному етапі проєкту "Civic tech".