Про засідання комісії з питань захисту дітей

Дата: 02.08.2021 12:32

Відбулося засідання Комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з таким порядком денним:

1. Про формування та затвердження загального списку осіб, які перебувають на квартирному обліку із зазначенням орієнтовної потреби в коштах, необхідних для придбання житла.

2. Про формування та затвердження списку осіб у порядку черговості, відповідно до дати включення у списки громадян, які користуються правом позачергового отримання жилих приміщень; за часом взяття на квартирний облік та віковими критеріями від 16 до 23 років, від 23 до 35 років, старші 35 років.

3. Про визначення потреби в субвенції за напрямами, передбаченими пунктом 4 Постанови Кабінету міністрів України #615 від 26 травня 2021 року.