Придбано нову техніку для комунальників громади

Дата: 30.07.2021 14:01

Сільський голова Сергій Опалько, депутати Вирівської сільської ради перейнялися проблемою щодо поліпшення надання якісних житлово-комунальних послуг для жителів громади й виділили кошти для придбання універсальноі техніки для КП “Вири-сервіс”. Сьогодні, після проведеноі тендерної процедури, телескопічний навантажувач JCB 531-70F Agri зі змінним та додатковим навісним обладнанням прибув у громаду (https://m.youtube.com/watch?v=w683ZxOXiDM). Це дасть змогу комунальникам вирішувати такі завдання як відгортання снігу на автошляхах, підсипка, грейдерування та вирівнювання доріг на території об’єднаної громади, обрізка аварійних дерев обабіч будівель та електроопор, піднімання та транспортування будматеріалів, обваловка сміттєзвалищ і т.д. Поряд із цим, придбана техніка забезпечить оперативне реагування на виклики природи, особливо у селах Чабель, Чудель, Селище, адже мешканці сіл пам’ятають, скільки шкоди завдав буревій 25 червня та 27 липня 2021 року.

Упродовж двох останніх днів, комунальники громади завершили розвезення контейнерів для твердих побутових відходів по с. Ясногірка, Чабель і Вири, працівники Чудельського старостату (два пожежники й землевпорядник) виконали заміну десяти металевих пальців на зїздах з понтонного мосту через річку Случ, почистили його та замінили плиту біля адмінприміщення с.Чудель в центрі, де знаходиться люк для водопроводу. На прохання адміністрації Селищенської гімназії та за сприяння ТОВ «Селищанський гранітний кар’єр» привезено ще 15 тонн каменю для будівництва огорожі навколо гімназії.

Давайте спільно зробимо громаду кращою!