Повернення дітей з відпочинку

Дата: 29.07.2021 15:19

29 липня 2021 року учні закладів освіти Вирівської сільської ради повернулися з відпочинку в санаторії «Горинь» смт. Степань. Здобувачі освіти мали змогу весело та змістовно провести час на мальовничих берегах р. Горинь. Діти лікувалися мінеральною водою, відомою на всю Україну й за кордоном своїми лікувальними властивостями. Окрім мінеральної води були надані такі медичні послуги: інгаляції, аромотерапія, масаж, лікувальні ванни тощо. А в післяпроцедурний час із відпочиваючими були проведені різні конкурси, ігри, забави, дискотеки, екскурсії тощо.

При проведенні Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей у канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» дітям було вручено грамоти за активну участь у цих заходах.

Сподіваємося, що відпочинок у таборі залишив хороші враження для дітей!