Про роботу комунальників Вирівської громади

Дата: 28.07.2021 17:06

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вирівської громади 26 липня 2021 року за підтримки ТОВ “Вирівський кар’єр” телескопічним навантажувачем “Manitou” було проведено вирівнювання кільцевої розв’язки у с.Вири, часткове грейдування узбіччя та вивезення асфальних відходів після ямкового ремонту по вул. Кармелюка, Молодіжній, Шевченка у с.Ясногірка та біля амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Заводській с.Селище. У понеділок було доставлено й розвантажено працівниками старостату й житлово-комунального господарства сільради 64 сертифіковані контейнери для твердих побутових відходів. 28 липня розпочато їх установку біля вуличних перехресть по вул. Заводській, Шевченка, Грушевського, Івана Франка, Наливайка в с.Селище. У найближчі дні передбачено встановлення таких контейнерів у с. Ясногірка, Чабель та Вири. У вівторок за підтримки ТОВ “Селищанський гранітний кар’єр” було організовано відвантаження та вивіз твердих побутових відходів по вул. Заводській с.Селище. Робітниками КП “Вири-сервіс” здійснено часткову заміну бордюрів тротуарної доріжки біля адмінбудівлі Вирівської сільської ради. Завершується ремонт спортивного майданчика біля Селищенської гімназії - бетонування та фарбування спортивного обладнання. У середу в с.Дубняки старостатом було відремонтовано частково зруйновану внаслідок буревію 27 липня 2021 року шиферну покрівлю ФАП.

Давайте спільно наведемо лад у громаді!

Більше відео за посиланнями: