Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі!

Дата: 26.07.2021 11:26

Команда Вирівської сільської ради - родина Жука Тараса Нораїновича із с. Чудель, депутата нашої громади, виборола третє призове місце в обласних спортивних змаганнях "Тато, мама, я - спортивна сім'я" серед команд територіальних громад, присвячених ХХХІІ літнім Олімпійським іграм в м.Токіо. Участь у заході взяли сім`ї з усієї області. Перше місце серед 18 команд-учасниць виборола сім`я з Корецької громади, друге місце дісталося учасникам з Дубенської громади.

Змагання проводилися з метою впровадження фізичної культури та масового спорту в повсякденний побут населення сільської місцевості, широкого використання заходів фізичної культури для зміцнення здоров'я, пропаганди здорового способу життя; залучення широких верств населення до регулярних занять у оздоровчих групах і спортивних секціях; з нагоди відкриття й проведення Олімпійських ігор.

Спортивні змагання проводилися 25 липня 2021 року в міському гідропарку м.Здолбунів.

Програма змагань складалася з таких видів спорту: баскетбол, дартс, стрибки в довжину з місця, метання тенісного м'ячика (150 г) на дальність.

Вітаємо з перемогою Тараса Нораїновича Жука, його дружину й дітей, бажаємо їм подальших перемог і звершень!