Відбулася нарада керівників закладів освіти та бухгалтерів Вирівської сільської ради

Дата: 22.07.2021 15:50

22.07.2021 року у БК с. Вири відбулася нарада керівників закладів освіти та бухгалтерів при заступнику з виконавчих органів Світлани Усик, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмили Макриці та бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Тетяни Згурської.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Організація бухгалтерського обліку в закладах освіти.
  2. Ознайомлення керівників закладів освіти із ПОЯСНЮВАЛЬНОЮ ЗАПИСКОЮ  до рішення сесії Вирівської сільської ради «Про внесення змін до бюджету Вирівської територіальної громади на 2021рік» ( липень 2021рік).
  3. Розгляд та обговорення листа Міністерства цифрової трансформації України від 21.05.2021.
  4. Участь закладів загальної середньої освіти Вирівської громади у проекті «Подолання цифрової освітньої нерівності в Україні. Інноваційний прорив».
  5. Вакцинація працівників закладів освіти.
  6. Участь у 16 Всеукраїнській акції « Серце до серця» з 01.04. по 30.09.2021.
  7. Підготовка до проведення заходів до Дня Незалежності.
  8. Різне.

Учасниками наради було обговорено питання бухгалтерського обліку в закладах освіти. Начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту було проінформовано керівників закладів освіти про цифрову трансформацію України. Також керівникам були поставлені завдання взяти участь у 16 Всеукраїнській акції «Серце до серця» з 01.04. по 30.09.2021 р. та долучитися до проведення заходів до Дня Незалежності України у Вирівській територіальній громаді. Закінчилася нарада обговоренням питань різного характеру.