Відпочинок дітей у санаторії "Горинь"

Дата: 16.07.2021 21:13

У Вирівській сільській раді організовано відпочинок для дітей. Цьогоріч Вирівською сільською радою виділено 150 тис. грн на відпочинок дітей територіальної громади в санаторії «Горинь» смт.Степань. З 16 по 29 липня 2021 року 27 учнів закладів загальної середньої освіти мають змогу весело та з користю для здоров’я провести час на мальовничих берегах р.Горинь в смт.Степань, відомого на всю Україну й за кордоном своєю мінеральною водою з лікувальними властивостями. Окрім мінеральної води, діти мають змогу отримати такі медичні послуги: інгаляції, аромотерапію, масаж, лікувальні ванни тощо. А в післяпроцедурний час діти задіяні у різних конкурсах.
Під час від'їзду групи відпочивальників із с.Вири керівники Вирівської сільської ради, представники адміністрації шкіл громади та батьки дітей побажали вихованцям набратися здоров'я й наснаги, адже це неодмінна запорука хороших результатів у майбутньому навчанні.
Крім того, 16 липня за кошти держбюджету згідно з розподілом путівок по територіальних громадам Рівненської області, було відправлено ще одну дитину на оздоровлення до ДП МДЦ "Артек".