Розширено державну підтримку розвитку галузі тваринництва

Дата: 08.07.2021 10:57

За даними Рівненської обласної державної адміністрації, цьогоріч Уряд розширив напрями державної підтримки розвитку галузі тваринництва. Зокрема, передбачено кошти на спеціальну бюджетну дотацію за утримання кіз та овець суб’єктам господарювання, це 1000 гривень за одну голову. Ще одним із нових напрямків державної підтримки є спеціальна дотація за приріст корів в розмірі 30 000 гривень за одну голову. Крім того, для суб’єктів господарювання АПК збільшено розмір відшкодування закуплених для подальшого відтворення племінних тварин до 80% без ПДВ. А також для агросектору збільшено розмір компенсації вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм до 50% без ПДВ. Також завдяки державній підтримці у поточному році фермерські господарства області можуть отримати кошти по спеціальній бюджетній дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності. До того ж, у 2021 році новоствореним фермерським господарствам збільшено розмір бюджетної субсидії новоствореним від 3 тис. грн до 5 тис. грн на 1 гектар у період їх становлення (перші три роки після створення) один раз, але не більше 100 000 гривень на одне.

Джерело: