Шановні мешканці Вирівської сільської ради!

Дата: 07.07.2021 16:49

24 серпня 2021 року Вирівська сільська рада, як і вся наша країна, буде святкувати 30-у річницю Незалежності України. У цей день буде вшановано жителів Вирівської громади та людей, які стояли у витоків її створення, внесли свій внесок в соціально-економічний розвиток громади, доклали максимум зусиль для її процвітання й добробуту, а також людей доброї волі, меценатів та благодійників.

Для нас дуже важлива Ваша думка. Ви, як ніхто інший, найкраще знаєте кандидатів на відзначення.

Для цього потрібно пройти за посиланням https://forms.gle/s66duvfvoCFYdkjQ9 та заповнити форму  (заповнення не потребує реєстрації та займе близько 5 хвилин).

Будь ласка, вкажіть від одного до п’яти варіантів кандидатів та від одного до п’яти варіантів номінацій.

Головні критерії: житель Вирівської територіальної громади чи людина, що посприяла соціально-економічному розвитку громади.

Голосування проходить до 08 серпня 2021 року.На основі запропонованих Вами кандидатур та номінацій буде сформований список до нагородження під час урочистостей з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Шануймося, бо ми того варті!

Слава Україні!

З повагою,