Наслідки буревію 25 червня 2021 року

Дата: 29.06.2021 16:12

Вісім областей України постраждали внаслідок стихійного лиха 25 червня 2021 року. Найбільше постраждали Київська та Рівненська області. Буревій залишив свої сліди у всіх населених пунктах Вирівської сільської ради – повалені дерева, обірвані лінії електропередач та пошкодженні шиферні покриття шкіл, закладів культури, ФАПів, житлових будинків та господарських будівель у Ясногірці, Чудлі, Кам'яному-Случанському, Селищі. Найбільший удар стихії прийняло на себе с. Чабель. Автошлях на відрізку Ясногірка-Чабель довелося розчищати за допомогою мотопил. На під’їзді до села біля Чабельського лісництва залишилася одна згадка про могутні дуби й сосни. Частково пошкоджено дах приміщення Чабельської гімназії, жителі зранку в суботу прибирали уламки шиферу на центральних вулицях свого населеного пункту. Збитки в лісовому господарстві досі підраховуються. У с.Чудель повалило дерева, заблокувавши автошлях. Проте, все було оперативно відновлено. Вже протягом 26-27 червня завдяки оперативній роботі ремонтних бригад Рівнеобленерго подачу електроенергії було відновлено у всіх населених пунктах. За підтримки адміністрації Вирівської сільради загалом, та підприємцями в с.Чудель зокрема, було виділено новий шифер, до пошкоджених будинків було налагоджено його оперативний підвіз.  Відремонтовано дах Селищенської гімназії, клубу с.Чабель, ФАПу й дитсадка в с.Чудель, Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Дякуємо всім односельчанам, які не залишили своїх сусідів у біді, й допомогли безвідкладно відновити покрівлі, якщо ми разом – жодна біда не страшна!