Зустріч дошкільнят із пожежниками

Дата: 24.06.2021 14:17

З метою профілактики пожежогасіння, ознайомлення дітей із правилами поводження з відкритим вогнем 24 червня 2021 року в ДНЗ “Берізка” с.Селище та в ДНЗ “Віночок” с. Гранітне відбулися зустрічі вихованців дитсадочків із пожежною командою № 8 Державної служби України з надзвичайних ситуацій м. Сарни, керівник пожежної команди – старший майстер ГЗДС Ярослав Правосудович.

Під час навчально-показової зустрічі з дошкільнятами заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Усик розповіла дітям про правила запобігання виникненню пожежі. Потім команда пожежників продемонструвала захисне спорядження пожежників – каску, куртку, чоботи, які малюки дитсадочків та літнього табору “Адреналін” с.Ясногірка із задоволенням приміряли на собі. Керівник команди пожежників розповів про технічне оснащення пожежно-рятувальної машини “МАЗ”, далі команда розгорнула пожежний рукав із брандпойнтом і продемонструвала роботу пожежної насосної станції. Діти охоче долучалися до уявного гасіння пожежі.

Фінальним акордом зустрічі стало ознайомлення дітей із робочим місцем пожежників - кабіною водія. Батьки дошкільнят наввипередки фотографували своїх чад, які активно випробовували гучність пожежного клаксону.

Після насиченого і змістовного показу діти почали змальовувати свою майбутню професію, багато хто з них хоче стати пожежником, про що свідчать їхні малюнки.