До відома призовників!

Дата: 15.06.2021 11:05

УВАГА!!!

Доводимо до відома призовників Вирівської сільської  територіальної громади!

Усім чоловікам призовного віку від 18 до 27 років сіл: Вири, Гранітне, Олексіївка, Федорівка, Ясногірка, Селище, Чабель, Кам'яне-Случанське, Чудель, Зарів'я, Дубняки потрібно з'явитись до 30.06.2021 року в Сарненський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (військомат) для проходження військової строкової служби, що знаходиться за адресою м.Сарни вул.Військова, 20а.

За неявку  на призовну дільницю законодавством передбачена штрафна санкція в розмірі  від 8500 до 17000 грн.

В свою чергу, згідно Закону України “Про військовий обов'зок  і військову службу” відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за їх бажанням надається призовникам, які мають:

- непрацездатних батька і матір чи одинокого непрацездатного батька (одиноку непрацездатну матір) або непрацездатних осіб, під опікою, піклуванням чи на утриманні яких перебував призовник, або осіб, над якими призовник здійснює опіку чи піклування, якщо вони не мають інших працездатних осіб - громадян України, зобов'язаних відповідно до законодавства їх утримувати. Непрацездатність зазначених осіб визначається в порядку, встановленому законодавством;

- неповнолітніх рідних (повнорідних чи неповнорідних) братів і сестер або непрацездатних рідних (повнорідних чи неповнорідних) братів і сестер незалежно від їх віку, якщо вони не мають інших працездатних осіб, крім призовника, зобов'язаних відповідно до законодавства їх утримувати;

- одинокого батька або одиноку матір, у яких на утриманні перебувають двоє чи більше неповнолітніх дітей, до досягнення старшим із них повноліття за умови офіційного працевлаштування призовника;

- дитину віком до трьох років або дитину старшу трьох років, яка виховується без матері у зв'язку з її смертю або за рішенням суду;

- двох і більше дітей;

- дитину з інвалідністю;

- дружину з інвалідністю;

- вагітну дружину.

Відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за власним бажанням може надаватися призовнику, який є особою з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відстрочка від призову на строкову військову службу за станом здоров'я на строк до одного року надається призовникам, які визнані під час медичного огляду тимчасово непридатними до військової служби.

Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:

-у закладах загальної середньої освіти III ступеня та професійної (професійно-технічної) освіти з денною формою навчання. У разі досягнення такими призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу;

Для підтвердження вищевказаних підстав призовник надає відповідні документи: довідка,медичне заключення, посвідчення, рішення суду тощо.