Конкурс на написання тексту та музики гімну Вирівської сільської територіальної громади

Дата: 14.06.2021 16:36

Вирівська сільська рада оголошує конкурс

з 14 червня 2021 року по 14 липня 2021 року (включно)

на написання  проекту тексту та музики гімну Вирівської сільської територіальної громади

Проект тексту та музики гімну Вирівської сільської територіальної громади повинні відображати історичні корені, спрямованість виробничої діяльності та традицій населених пунктів Вирівської сільської територіальної громади.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 14 червня 2021 року по 14 липня 2021 року (включно);

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 15 липня 2021 року по 16 липня 2021 року (включно);

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 17 липня 2021 року по 19 липня 2021 року (включно);

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 20 липня 2021 року;

5 етап – затвердження Вирівською сільською радою тексту та музики Гімну Вирівської територіальної громади, що  відбудеться на засіданні чергової сесії Вирівської сільської ради.

3.3. На конкурс з написання тексту та музики гімну Вирівської сільської територіальної громади учасник подає (надсилає) такі документи:

- заявку на участь у конкурсі

- текст гімну (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- ноти (мелодію) гімну (на нотному аркуші);

- за бажанням – аудіофайл гімну (у  форматі wav, mp3).

До конкурсних проектів обов'язково додаються заклеєні конверт з відомостями про автора або авторів: прізвище, ім'я та по батькові, адреса, інформація щодо зазначення процентного співвідношення розподілу премії між членами авторського колективу. На конверті необхідно вказати «на конкурс по створенню гімну»

Усі матеріали на конкурс подаються за адресою: 34551, Рівненська обл., Сарненський р-н, с. Вири, вул. Центральна, буд. 2-а.

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну пошту Вирівської сільської ради – wyry_rada@ukr.net.

Подані матеріали на конкурс  проходять реєстрацію та приймаються на зберігання відділом освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради.

ЗРАЗОК

Вирівська сільська рада

(прізвище, ім’я, по батькові)

(місце проживання)
(контактний телефон)
                                                                                                  (електронна пошта)

на участь у конкурсі на написання проекту тексту та музики

Гімну Вирівської територіальної громади

Прошу прийняти до участі у конкурсі на написання проекту тексту та музики Гімну Вирівської територіальної громади  матеріали конкурсного відбору по переліку:

___________________________________________________,

___________________________________________________.

З умовами проведення конкурсу ознайомлений(на)  та погоджуюсь.

Надаю згоду на обробку моїх персональних даних.

Дата                                                                                                                         Підпис