ПОЛОЖЕННЯ про встановлення транспортного податку

Дата: 11.06.2021 18:49

Додаток 2

до рішення Вирівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків  і зборів» від __.__.2021 року № проект

про встановлення транспортного податку

1. Платників транспортного податку (далі – податок) визначено пунктом 267.1  статті 267 Податкового кодексу України.

2. Об’єкт оподаткування визначено пунктом 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.

3. Базу оподаткування визначено пунктом 267.3 статті 267 Податкового кодексу України.

4. Ставку податку визначено пунктом 267.4 статті 267 Податкового кодексу України за об’єкт оподаткування визначеного пунктом 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.

5. Базовий податковий (звітний) період згідно пункту 267.5  статті 267 Податкового кодексу України дорівнює календарному року.

6. Порядок обчислення податку визначено пунктом 267.6 статті 267 Податкового кодексу України.

7. Порядок сплати податку визначено пунктом 267.7 статті 267 Податкового кодексу України.

8. Строки сплати податку визначено пунктом 267.8 статті 267 Податкового кодексу України.

Секретар ради Світлана Величко