УВАГА ! ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

Дата: 11.06.2021 15:44

14  червня о 12.00 в приміщенні  будинку культури с. Вири відбудеться засідання виконавчого комітету Вирівської сільської ради за порядком денним:

1. Про звіти директорів закладів загальної  середньої освіти  на виконання Закону України «Про освіту».
  2. Про внесення змін до додатка 1 рішення виконавчого комітету Вирівської сільської ради від 08.04.2021 року № 53 «Про затвердження графіка роботи закладів культури та бібліотечних установ».
  3. Про уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративне правопорушення.
  4. Про здійснення контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням земель Вирівської територіальної громади.
  5. Про відкриття номера об?єкта погосподарського обліку на сім?ю громадянина Боровича Петра Вікторовича.
  6.  Про розгляд звернення гр. Гандзюка Р.С. про надання дозволу на встановленняпересувної тимчасової споруди  торгівельного призначення,  розташованої  в с. Вири.
  7.  Про надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим       громадянам та на поховання деяких категорій осіб.
  8. Про план роботи виконавчого комітету  Вирівської сільської ради на ІІ півріччя   2021 року.