Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 28.05.2021 12:39

Вирівська сільська рада Сарненського району Рівненської області оголошує конкурс, на підставі розпорядження сільського голови від 27.05.2021 № 37, на заміщення вакантної посади директорів:

-Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області (34542, село Чудель, вул. Шкільна, 9),

-Селищенської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області (34552, село Селище, вул.40-річчя Перемоги, 1),

-Кам'яне-Случанської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області (34543, село Кам’яне Случанськ, вул.Литовська,2).

Умови оплати праці: Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Претенденти на заміщення зазначених посад повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

бути громадянином України;

мати повну вищу освіту ступеня не нижче магістра;

мати стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;

вільно володіти державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія паспорта громадянина України;

4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує володіння державною мовою;

6) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;

7) довідка про відсутність судимості;

8) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

2) перевірка поданих документів на відповідність установленим вимогам;

3) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

4) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

5)проведення конкурсного відбору: І-складання письмових  тестових питань, ІІ-  розгляд ситуаційного завдання, ІІІ – публічне представлення перспектичного плану розвитку закладу. Тривалість І та ІІ етапу конкурсного відбору становить по 30 хв. Тривалість ІІІ етап  конкурсного відбору від 30 до 60 хв.

6)визначення переможця конкурсу;

7)оприлюднення результатів конкурсу.

Документи на конкурсний відбір від кандидатів приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Вирівської сільської ради за адресою: 34551 Рівненська обл., Сарненський  р-н, с. Вири, вул. Центральна, 2а,.

Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі на офіційному веб-сайті Вирівської сільської ради публікується перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі. Після закінчення строку подачі документів кандидатів допущених до участі у конкурсному відборі буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору в телефонному режимі.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі -Товкач Тетяна Павлівна-начальник відділу з юридичного, кадрового забезпечення Вирівської сільської ради. Довідки за телефоном 0959369282