Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 25.05.2021 15:39

ТОВ "Вирівський кар'єр" повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з видобування гранітів, гранодіоритів та діоритів для виробництва щебеню, а також для виробництва сумішей для основ дорожнього одягу, відсіви отримані під час подрібнення гранітів, гранодіоритів та діоритів придатні для благоустрою, рекультивації планування. Ділянка №4 Вирівського родовища кристалічних порід розташована у Сарненському районі Рівненської області 0,5 км на південний схід від с.Гранітне Сарненського району Рівненської області та у 8 км на південний схід від залізничної станції Клесів.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту опублікування цього оголошення.

З повним текстом звіту з оцінки впливу на довкілля можна ознайомитися з 9 до 17 год. у Відділі із земельних питань Вирівської сільської ради за адресою с.Вири, вул.Центральна, 2-А