З Днем вишиванки!

Дата: 20.05.2021 10:41

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки! Це  символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка – не просте вбрання українців! Як правило, її ми вдягаємо в святкові дні! Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, в кожному місті і селі українці об’єднані! Нас поєднують почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Вирівська сільська рада вітає всіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!