Вітаємо! Перший виграшний проєкт у громаді!

Дата: 19.05.2021 09:25

Вітаємо! Перший виграшний проєкт у громаді!

Вирівська сільська рада 24 березня 2021 року стала членом Асоціації міст України, яка є співорганізатором грантових проєктів. Провідний спеціаліст відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури

Рудківський О. П. 16 квітня 2021 року підготував матеріали та подав заявку для  участі у Всеукраїнському проєкті з подолання цифрової освітньої нерівності  в Україні «Інноваційний прорив».

Фахівці відділу освіти нашої громади та педагогічні працівники взяли активну участь в онлайн навчанні з метою опанування і впровадження сучасних електронних ресурсів у навчальний процес. Громада безкоштовно отримала 9 Грантових Сертифікатів, ринкова вартість яких складає 319,5 тис. грн., на право користування електронними освітніми ресурсами  для інклюзивного навчання в початковій школі.

Голова Вирівської сільської ради Сергій Опалько висловлює офіційну подяку виконавчому директору Асоціації міст України Олександру Слобожану та всім, хто долучився до участі у проєкті! Сподіваємося, що це лише початок і не останній виграшний проєкт!