20 ТРАВНЯ ОДЯГНИ ВИШИВАНКУ!

Дата: 13.05.2021 08:51

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В українців – це вишиванка!

День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Цьогоріч, "світ одягне вишиванки" 20 травня. Це свято, що зародилося в 2006 році, на жаль, немає державного статусу, але тим не менше, з кожним роком набуває все більшої популярності.

У цей день країнців по всьому світу закликають одягти вишиванку - на роботу, в університет, школу чи садочок. Підтримаймо цю ідею разом і з гідністю відсвяткуймо День української вишиванки!

Долучаймось до загальнонаціонального флешмобу! Потрібно просто одягнути вишиванку, де б ви не були і щоб ви не робили. Підтримаймо нашу культуру!

Вирівська сільська рада