УВАГА ! ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

Дата: 12.05.2021 14:27

13 травня об 11.00 в приміщенні  будинку культури с. Вири відбудеться засідання виконавчого комітету Вирівської сільської ради за порядком денним:

1. Про підсумки виконання заходів з благоустрою території  населених пунктів громади у весняний період.

2. Про підсумки завершення опалювального періоду за 2020-2021 рік та заходи з підготовки до опалювального сезону 2021-2022 року.

3. Про роботу служби у справах дітей Вирівської сільської ради щодо дітей із сімей, що опинилися в складних життєвих ситуаціях та відповідальність батьків за їх виховання.

4. Про стан охорони правопорядку на території Вирівської сільської ради.

5. Про схвалення звіту про виконання бюджету Вирівської сільської територіальної громади за І квартал 2021 року.

6. Про розгляд звернення гр. Карповець Алли Вікторівни щодо порушення клопотання про присвоєння почесного звання " Мати-героїня".

7. Про розгляд звернення гр. Шило Марини Валеріївни щодо порушення клопотання про присвоєння почесного звання " Мати-героїня".

8. Про надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам та матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

9. Про надання адресної допомоги військовослужбовцям строкової військової служби.

10. Про рішення виконавчого комітету сільської ради, що були прийняті, видані між засіданнями виконавчого комітету.

11. Про план роботи виконавчого комітету Вирівської сільської ради на червень 2021 року.