Фестиваль-виставка "Радість Великодня"

Дата: 06.05.2021 12:29

05 травня 2021 року серед закладів освіти, культури та бібліотек Вирівської сільської ради проходив фестиваль-виставка «Радість Великодня», метою якого є збереження та популяризація місцевих великодніх традицій та звичаїв, виховання національної свідомості та етнічної приналежності, розвиток традиційного писанкарства та сучасних видів декоративно-прикладного мистецтва, виявлення творчо обдарованої молоді, сприяння її розвитку та залучення до мистецької діяльності.

На захід було представлено 16 виставок закладів освіти, культури та бібліотек. Роботи були представлені в різних номінаціях: традиційна писанка, великодня композиція, малюнок у форматі А4 або А3, великодня вишивка. Кожен заклад презентував свої вироби в різних жанрах: гуморески, пісні, танці, вірші сценки тощо. Окрім того були проведені майстер-класи з розмалювання писанок у різних техніках: Чудук Ніна Григорівна, Примич Галина Михайлівна та виготовлення прикрас на великодній кошик – Ковальчук Анастасія Василівна. Найменші учасники фестивалю мали змогу виявити свою фантазію у розмалюванні крашанок, які підготували заклади освіти.

Переможцями стали:

серед закладів загальної середньої освіти:

- І місце – Чабельська гімназія;

- ІІ місце – Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

за оригінальність і творчий задум:

- Кам’яне-Случанська гімназія;

серед закладів культури та бібліотек:

- І місце - БК с. Кам’яне-Случанське;

- ІІ місце БК с. Вири, клуб с. Гранітне;

- ІІІ місце ПБ с. Ясногірка, клуб с. Ясногірка;

за оригінальність і творчий задум:

- клуб с. Федорівка, ПШБ с. Федорівка.

Всім щиро дякуємо за участь! Заохочуймо та підтримуймо юні таланти заради збагачення культурного надбання, популяризації народних традицій та звичаїв місцевості! Сподіваємось, що фестиваль-виставка стане традиційним у нашій громаді!

Фото за посиланням нижче: