До уваги мешканців громади!

Дата: 28.04.2021 12:25

До уваги мешканців  громади!

Вирівська територіальна громада  оголошує конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора  відповідно до рішення виконавчого комітету Вирівської сільської ради від 08 квітня 2021 року № 51.

Метою конкурсу є поліпшення благоустрою населених пунктів Вирівської територіальної громади, залучення  підприємств, організацій, установ та жителів громади  до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану населений пунктів.

Конкурс проводитиметься у два етапи :

І етап – збір конкурсних матеріалів -  з 01 травня  по 20 червня 2021 року.

ІІ етап – оцінка благоустрою території, підведення підсумків – з 21 червня по 27 червня 2021 року .

Конкурс відбуватиметься за  номінаціями:

1. «Кращий благоустрій прилеглої території серед підприємств, установ та організацій  на території громади».
  2. «Кращий благоустрій територій закладів культури, освіти, охорони здоров?я».
  3. «Кращий благоустрій території закладу торгівлі».
  4. «Кращий благоустрій території багатоповерхового будинку».
  5. «Кращий благоустрій території приватної садиби»

В кожній номінації переможці можуть зайняти 1,2 або 3 місце.

Критерії оцінки об’єктів конкурсу за номінаціями прописані в Положенні про  проведення конкурсу на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора Вирівської територіальної громади ( додаток 1  до рішення виконавчого комітету № 51 від 08 квітня 2021 року.

Запрошуємо всіх до участі в конкурсі! Зробимо спільно нашу громаду успішною, чистою та безпечною для життя!

Телефон для довідок   0666704745

Рішення виконавчого комітету Вирівської сільської ради від 08 квітня 2021 року