Гірчить Чорнобиль крізь роки...

Дата: 26.04.2021 08:36

«Чорнобиль» назавжди залишиться в нашій пам’яті символом великої біди, але водночас і символом мужності, самопожертви, самовідданості пожежних, військових, міліціонерів, енергетиків, будівельників, інженерів, простих робітників. Ніхто з них не здригнувся, не відступив перед обличчям неймовірної небезпеки.

Ми є свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків. Ці люди пройшли крізь ядерне пекло, ціною власного здоров’я та життя оплатили шанс на життя мільйонів.

Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто став на шляху ядерної загрози і тим, хто був змушений залишити рідні домівки – евакуйованим та переселенцям із зони відчуження, усім тим, кого торкнулася чорним крилом  ця страшна біда.

Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом патріотизму та мужності. Щиро бажаємо вам і вашим родинам  міцного здоров’я, життєвої енергії, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай завжди поруч з вами буде людська повага за ваші добрі справи.