Почесне звання "Мати-героїня"

Дата: 15.04.2021 13:32

Президент України Володимир Зеленський 15 грудня 2020 року підписав указ №568/2020 «Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня". В Україні було відзначено 901 жінку за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку.

У нашій громаді 13 квітня 2021 року почесне звання отримали 10 жінок: Коток Лідія Іванівна (с. Чабель), Вознюк Галина Адамівна (с. Ясногірка), Глабець Тетяна Володимирівна (с. Ясногірка), Кузьмич Тетяна Миколаївна (с. Ясногірка), Росоха Надія Адамівна (с. Чабель), Опанасюк Надія Василівна (с. Ясногірка), Опалько Любов Миколаївна (с. Вири), Миронюк Інна Володимирівна (с. Вири), Гандзюк Наталія Костянтинівна (с. Вири), Дем’яник Наталія Іванівна (с. Кам’яне-Случанське).  До слів-привітань та вручень заслужених нагород і квітів матерям-героїням були запрошені голова Сарненської районної державної адміністрації Олександр Кохан та голова Вирівської сільської ради Сергій Опалько.

Учасницею вокального гуртка БК с. Вири було подаровано пісню про маму для присутніх.