Конкурс декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край"

Дата: 14.04.2021 15:49

З 05 по 14 квітня 2021 року серед закладів загальної середньої освіти Вирівської сільської ради проходив конкурс декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край". На конкурс було представлено 38 робіт. Хочеться відмітити креативністьта цікаві мистецькі задуми авторів-робіт.

Переможцями, які представлятимуть Вирівську сільську раду на обласному етапі цього конкурсу, стали:

- Шерстюк Юлія "Фрагменти українського життя" (керівник Царук Наталія Миколаївна), Ясногірська ЗОШ I-IIІ ступенів;

- Руднік Тетяна "Лялька-веснянка" (керівник Жигула Яна Миколаївна) Чудельська ЗОШ I-IIІ ступенів;

- учні 1 класу "Підкова на щастя" (керівник Ковальчук Людмила Федорівна), Кам'яне-Случанська гімназія;

- Кірільчук Діана "Диво Полісся" (керівник Чудук Н. Г.) Вирівська ЗОШ I-IIІ ступенів;

- Опалько Роман "Мій мотоцикл" (керівник Опалько І.В.) Вирівська ЗОШ I-IIІ ступенів.

Дякуємо всім за участь!