Початок будівництва школи у Вирах

Дата: 14.04.2021 10:43

Фото без описуФото без опису

9 квітня – день змін в історії Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розпочато її довгоочікуване будівництво.

Через переповнення закладу відсутні належні умови для навчання та розвитку дітей. Навчання учнів здійснюється в 2,5 зміни з 8 до 19 год.

На території ради позитивна динаміка народжуваності, щороку збільшується кількість дітей.

У 2019 році за кошти сільського бюджету було виготовлено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла державну експертизу на будівництво школи з проектною потужністю 360 учнів, кошторисною вартістю 134, 4 млн гривень.

Вирівська сільська рада, батьківська громадськість  неодноразово зверталися до обласної, районної державної адміністрації та ради, Народних депутатів України щодо виділення коштів для будівництва школи, однак відповіді на наші звернення так і не надійшли. Також були надіслані звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України.

Вирівська сільська рада виділила 2 млн грн. зі свого бюджету, за них і розпочато будівництво закладу. Проте, ми переконані, що наші звернення розглянуть і ми спільними зусиллями побудуємо школу!