Спортивні змагання "Сімейні перегони. Здорова нація"

Дата: 07.04.2021 18:42

"Сімейні перегони. Здорова нація"

6 квітня відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку.

Заняття спортом притаманне людям по всій землі в усі часи.

Змагання,гра,розваги,активний відпочинок,інтелектуальні вправи,тренування фізичних навичок - ось невеликий перелік видів діяльності,які включає в себе це широке поняття.

Справжнім святом для тих, хто любить спорт та активний відпочинок, стала дата 6 квітня у Вирівській сільській раді. Воно об’єднало 4 сім'ї нашої громади. Відбулися спортивні змагання "Сімейні перегони. Здорова нація."

Змагання видалися захоплюючими як для дітей, так і для дорослих. Кожній сім’ї довелося виконати десять спортивних естафет, за підсумками яких вони набирали залікові бали, що й визначало фінальне місце кожного колективу на п’єдесталі. Окрім естафет, учасники продемонстрували свої здібності ще й в інтелектуальному конкурсі.

Упродовж усього заходу вболівальники активно підтримували учасників.

Зрештою, золоті нагороди, а також право взяти участь у фіналі, виборола сім’я Стрілець (с. Ясногірка) . Призерами заходу стали сім’ї: Жук (с. Чудель), Сергійчук (с. Кам'яне-Случанське ) та сім'я Поліщук (с .Вири)

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками Вирівської сільської ради.

Не зважаючи на результати, всі сім'ї перемогли, адже батьки власним прикладом пропагували здоровий спосіб життя та прищеплювали любов до спорту своїм дітям. Сім'ї отримали бадьорий заряд позитиву та хороший настрій.

Більше фото за посиланням нижче: