Нарада керівників ЗЗСО і ЗДО

Дата: 06.04.2021 08:12

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради 02 квітня у БК с. Вири відбулася нарада керівників ЗЗСО і ЗДО.

Під час наради обговорили специфіку роботи закладів освіти в умовах фінансової автономії. Було розглянуто Постанову КМУ "Про затвердження порядку ведення обліку дітей дошкільного віку, шкільного віку та учнів" та наказ відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради "Про прийом дітей до 1-го класу в заклади освіти".

Начальником відділу було наголошено на дотриманні виконавської дисципліни на робочих місцях та про проведення звітування керівників закладів освіти у 2021 році перед колективом та громадськістю.

Спеціалістами відділу було внесено роз'яснення щодо строкових договорів, укладених із педагогічними працівниками, які вийшли на пенсію за віком та розподілу попереднього тижневого навантаження на новий навчальний рік. Також наголошено про участь у спортивних заходах та різних конкурсах.