Співпраця з Сарненським районним відділом пробації

Дата: 01.04.2021 12:51

Була проведена робоча зустріч голови Вирівської сільської ради Сергієм Опалько та в.о. начальника у справах дітей Ірини Опалько з начальником Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області підполковником внутрішньої служби Сергієм Стахнюком та психологом Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області Юлією Овсійчук.

В ході зустрічі були обговорені основні аспекти роботи служби пробації, важливість співпраці з громадою для підвищення безпеки суспільства, волонтерська діяльність в пробації.

Метою зустрічі стало узгодження діяльності ОТГ та служби пробації. Зазначено переваги впровадження пробації в Україні.

ПРОБАЦІЯ – ЦЕ:

1. забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень
  2. надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді)
  3. організація виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі
  4. пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань)
  5. допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві

По завершенні зустрічі було досягнуто домовленостей подальшої співпраці  Сарненського районного відділу та Вирівської сільської ради.