Увага! Помаранчева зона!

Дата: 01.04.2021 08:24

Відбулося позачергове засідання  Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області, яким було рекомендовано провести терміново засідання місцевої Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Вирівській сільській раді.

З урахуванням інформації та за результатами обговорення, Комісія вирішила:

1. встановити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи та розглянути необхідність застосування окремих обмежень, що передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки;
  2. провести бесіди з керівниками релігійних громад щодо необхідності дотримання протиепідемічних обмежень під час здійснення богослужінь у храмах, молитовних будівлях; тимчасово обмежити процедури здійснення окремих релігійних обрядів (причащань, загальних сповідей, хрещень тощо);
  3. не допускати проведення весіль, бенкетів, інших урочистостей за участю не більше 20 осіб.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації на території області забезпечити активізацію роботи рейдових груп за участі представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів Національної поліції із контролю за дотриманням громадянами та суб’єктами господарювання встановлених протиепідемічних обмежень.

Шановні жителі громади! Вирівська сільська рада просить Вас дотримуватися протиепідемічних заходів! Бережіть своє здоров'я та подбайте про безпеку інших!