Турнір знавців математики "Ігри розуму"

Дата: 26.03.2021 21:12

Фото без опису    2020-2021 навчальний рік Указом Президента України визначено Роком математичної освіти в Україні. З метою формування в здобувачів базової середньої освіти належного рівня математичної компетентності, сприяння розвитку логічного та креативного мислення, навичок співпраці, а також з метою створення умов для підвищення мотивації здобувачів освіти з успішного оволодіння математичними знаннями і навичками, їх застосування на практиці у різних сферах суспільного життя 25 березня 2021 року було проведено турнір знавців математики «Ігри розуму» серед закладів загальної середньої освіти Вирівської сільської ради. Турнір приймала Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Участь у конкурсі взяли шість навчальних закладів. До речі, цікавий математичний факт – у «Іграх розуму» спостерігалася гендерна рівність: 18 дівчат та 18 хлопців! Кожна команда була по-своєму яскравою і динамічною. Всі учасники проявили неабияку кмітливість та командний дух, показавши справді хороші результати. Однак у підсумку за сумою балів місця розприділено наступним чином:

5-те місце розділили між собою команди Селищенської гімназії та Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, отримавши 17,8 бала кожна;

4-те місце посіла команда Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів із 22,2 бала;

3-тє місце виборола команда Кам?яне-Случанської гімназії із 23,2 бала;

2-ге місце зайняла команда Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, отримавши 23,8 бала;

а переможцем стала команда Чабельської гімназії із сумою балів 25,6.

Щиро вітаємо переможців та учасників! Бажаємо і учням, і їх педагогічним наставникам міцного здоров'я та подальших успіхів у підкоренні математичних вершин!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту