Всеукраїнський конкурс із природознавства "Юний дослідник"

Дата: 22.03.2021 22:39

З метою активної пізнавальної, трудової та суспільно корисної роботи, пошуку і підтримки учнів, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства "Юний дослідник". Приємно зазначити, що серед переможців є учні нашої територіальної громади:

- Дубина Валерія, учениця 4 класу Федорівської гімназії з роботою "Ніхто не вгадає, що в цьому короваї" (керівник Куришко А.В.) в номінації "Народознавство, краєзнавство";

- Вознюк Юрій, учень 6 класу Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. з роботою "Дослідження лікарських рослин" (керівник Примак Л.В.) у номінації "Охорона здоров'я".

Вітаємо з перемогою!

Вирівська сільська рада