Дата: 15.03.2021 10:28

Фото без описуФото без опису

11 березня 2021 року в Будинку культури Вирівської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про схвалення Програми забезпечення пільгового проїзду учнів та педагогічних працівників до місця навчання і додому на 2021-2025 рр.

2. Про схвалення Програми оздоровлення на відпочинок дітей Вирівської сільської ради на 2021-2025 рр.

3. Про  схвалення змін до Програми організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, матеріального стимулювання призовників строкової служби на 2020-2025 роки , затвердженої рішенням сільської ради  від 21 травня 2020 року № 250.

4. Про  схвалення змін до Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки території сільської ради.

5. Про проведення місячника санітарної очистки  та благоустрою на території Вирівської сільської ради.

Згідно питань порядку денного були прийняті відповідні рішення