Переможці конкурсу Всеукраїнських заходів "Спортивна зима"

Дата: 13.03.2021 12:30

Фото без описуФото без описуФото без опису   На Рівненщині визначено переможців призерів обласних конкурсів у рамках заходів «Спортивна зима»

Протягом грудня 2020 року – лютого 2021 року в закладах дошкільної, загальної середньої, вищої, фахової передвищої та професійної освіти Рівненської області проходили конкурси «Зимова фортеця», «Сніговик FEST» та «Зимові рекорди» у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима».

Основним завданням проведення заходів було максимальне залучення дітей та молоді до організованої рухової активності через різні форми дозвілля в зимовий період.

У конкурсі «Зимові рекорди» (категорія «Лижі») серед закладів загальної середньої освіти Рівненщини І місце посіла Чабельська гімназія Вирівської сільської ради. Хоч громада створена не так давно, проте вже маємо хороші результати!

Вітаємо учнів та вчителів, які долучилися до конкурсу! Молодці! Так тримати!!! Дякуємо всім за участь, продовжуймо і надалі представляти свою громаду в різних категоріях і спільними зусиллями обов'язково матимемо гарні результати!!!

Вирівська сільська рада