Встановлення мостових переправ у с. Чудель та Кам'яне-Случанське

Дата: 12.03.2021 16:21

Фото без описуФото без описуФото без опису

Цьогорічна зима радувала нас снігом та морозом. Всі з нетерпінням чекали приходу весни. Проте у перші дні ми побачили і сюрпризи, які вона нам приготувала. Особливо це було відчутно на річках. Цьогорічний льодохід приніс шкоду в с. Кам'яне-Случанське та с. Чудель. У с. Кам'яне-Случанське міст через річку Случ був зруйнований кригою. Щоб цього не сталося у с. Чудель, були змушені міст через річку відвести, а потім знову встановити.

Встановити мостову переправу через річку Случ із с. Чудель до Зарів'я допомагали пожежники своїм транспортом ЗІЛ 131 з маніпулятором, підприємець Тишков В. Й., трактором - Макарицький І.П., жителі села Зарів'я, кочегари адмінприміщення.

У с. Кам'яне-Случанське частину моста знесло кригою аж до с. Немовичі. Посильну допомогу у його поверненні надали: депутати Вирівської сільської ради Горобей А.М., Ковальчук М.В., жителі с. Кам'яне-Случанське: Савін М.О., Остапчук М.М., підприємець с. Немовичі Пацьола Вадим.

Всі працювали швидко й оперативно, тому що розрахували вчасно час встановлення мостів.

Вирівська сільська рада висловлює щиру подяку всім, хто долучився до роботи!!! Це ще раз доводить, що разом ми - сила! Адже один у полі не воїн!!

Вирівська сільська рада